mazury13.jpgmazury11.jpgmazury3.jpgmazury14.jpgmazury6.jpgmazury12.jpgmazury15.jpgmazury5.jpgmazury8.jpgmazury18.jpgmazury7.jpgmazury1.jpgmazury16.jpgmazury20.jpgmazury17.jpgmazury9.jpgmazury4.jpgmazury2.jpgmazury19.jpgmazury10.jpg

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej w gabinecie bez wójta

Komisja RewizyjnaW dniu 26 czerwca 2014 roku odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Giżycko


Godz. 8:30 – gabinet Wójta Gminy Giżycko

Porządek posiedzenia:
1. Otwarcie.
2. Kontrola wydatkowania środków pochodzących z budżetu gminy na rozbudowę remizy OSP w Spytkowie.
3. Sprawy różne i wolne wnioski.
4. Zamknięcie posiedzenia.

 

 

 cz. 1

7:13  - " ... czyli rozliczenie tej termomodernizacji jest w budżecie gminy, natomiast rozbudowa jest w stowarzyszeniu  ... "

7:50  -  " ... myślę że przedmiotem zainteresowania państwa była rozbudowa tego budynku ale to nie budżet gminy tylko stowarzyszenie ... a my nie mamy kompetencji do sprawdzania tego ...  "

10:55  -  " może inaczej powiem, w tej chwili została złożona reklamacja ... no nie pasuje nam położenie tej struktury ... "

12:30  - " ... to gmina czy OSP złożyło reklamację ... my złożyliśmy OSP ..."

13:00  -  " ... a wykonawca skąd był ? Ten sam co robił dach , bo ci z Giżycka ... były takie ceny ... firma ... dała 55 tys. brutto, gdzie było przeznaczone tylko 45 tys. ... "

15:15  -  " ... uważam że trzeba by było zająć się sprawą tego chodnika który jest wykonany Antonowo - Pierkunowo i tam nie jest rozliczona zapłata z firmą która udostępniła tych swoich gruntów, a już chodnik oddany jest i wykonany   ...   ale tę inwestycję prowadził powiat ...  no właśnie, powiat prowadził a my jako gmina mamy płacić za grunt ... coś trzeba ustalić, czy my mamy płacić czy powiat i ten temat zamknąć bo ta sprawa ciągnie się już 2 lata ... "

 

 cz. 2  Wolne wnioski

1:38  - " ... ale tam było wysyłane pismo do pana Bujna, nie pamiętam ... "

2:45  - " ... bo ja tego nie przyjmuję w tych czasach żeby droga była zalewana rok w rok 5 lat i żeby tego nie zrobić ... "

6:30 - " ... sołtys miejscowości z tym prywatnym właścicielem też mógłby porozmawiać ... "

7:50  - " ... w każdej wiosce jest problem z tymi melioracjami ... "