mazury5.jpgmazury18.jpgmazury11.jpgmazury14.jpgmazury15.jpgmazury1.jpgmazury4.jpgmazury20.jpgmazury17.jpgmazury19.jpgmazury10.jpgmazury3.jpgmazury8.jpgmazury7.jpgmazury13.jpgmazury6.jpgmazury2.jpgmazury16.jpgmazury12.jpgmazury9.jpg

Relacja z festynu Kochamy Mazury

Festyn Kochamy MazuryW niedzielne popołudnie na plaży miejskiej w Giżycku zgromadziło się sporo osób, by posłuchać muzyki, obejrzeć występy taneczne, wysłuchać krótkich prelekcji o przyrodzie i krajobrazie naszego regionu, wziąć udział w różnych konkursach i grach związanych z ekologią i aktywną rekreacją, czy odwiedzić namioty i stoiska rozmaitych organizacji i firm.     
Tak w skrócie wyglądał nasz festyn, który – mamy nadzieję – stanie się coroczną okazją na spotkanie mieszkańców Giżycka i naszego regionu.
Festyn był pierwszą tego rodzaju akcją naszego stowarzyszenia, które na dobre rozpoczęło działalność parę miesięcy temu. Sądząc po reakcji naszej publiczności, udało nam się zorganizować fajną imprezę.
Nie byłoby to możliwe bez udziału i wsparcia naszych wykonawców (grających i tańczących), prelegentów, sponsorów, organizatorów konkursów i fundatorów różnych wspaniałych nagród, wystawców i osób/organizacji, które wsparły nas w inny sposób.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Relacja z festynu w 40 minutowym skrócie.

 

 

Kolejne relacje wideo wykonane drugą kamerą głównie w formie wywiadów.

 

    

Część prac konkursowych dzieci w wieku 3-6 lat

 

Zobacz więcej prac plastycznych

 

Koniki Polskie wolno żyjące

To o nich podczas festynu opowiadał Daniel Doktór

 

Więcej zdjęć ...

 

Do zobaczenia na Festynie Kochamy Mazury w przyszłym roku !