mazury10.jpgmazury18.jpgmazury6.jpgmazury15.jpgmazury7.jpgmazury5.jpgmazury4.jpgmazury11.jpgmazury19.jpgmazury16.jpgmazury1.jpgmazury20.jpgmazury14.jpgmazury3.jpgmazury9.jpgmazury8.jpgmazury12.jpgmazury17.jpgmazury13.jpgmazury2.jpg

Gmina Giżycko

Gmina Giżycko położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim.

Urząd Gminy w Giżycku ul. Mickiewicza 33, 11-500 Giżycko tel. +48 87 429 99 60 fax +48 87 429 99 76

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   BIP http://bip.warmia.mazury.pl/gizycko_gmina_wiejska

Podstawowym atutem gminy są wysokie walory turystyczne oraz dobrze rozwinięta baza turystyczna. Posiada niepowtarzalne rezerwaty ornitologiczne i wodno roślinne.

 

Uprzejmie i kulturalnie w Urzędzie Gminy

Funkcjonowanie

Artykuł z Gazety Giżyckiej.

Z Gazety Giżyckiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby poznać zdanie mieszkańców gminy, poprosiliśmy ich o wyrażenie opinii w kilku szczegółowych sprawach, a mianowicie na temat nastawienia urzędników do petentów („atmosferę”, z jaką się spotykają w urzędzie gminy), generalne funkcjonowanie urzędu, kompetencje i fachowość urzędników oraz terminowość załatwiania spraw.

Atmosfera w urzędzie gminyJuż w trakcie przeprowadzania wywiadów ankieterzy słyszeli opinie, że w urzędzie panuje generalnie miła atmosfera. Szczególnie chwalono kontakty z urzędnikami na pierwszym piętrze. Analiza ankiet potwierdza te opinie. Mieszkańcy Gminy oceniają pozytywnie nastawienie urzędników do nich. Uprzejmość i kultura osobista to ważne cechy urzędników. Pracownikom gminy należą się gratulacje z powodu takiego wyniku naszej ankiety!

Jeśli ocena kompetentności i fachowości urzędników oraz terminowości załatwiania spraw wypada nieco gorzej, być może wskazuje to na potrzebę przeprowadzenia dodatkowych szkoleń lub innych działań tego typu.

Pytanie badające ogólną ocenę funkcjonowania urzędu Gminy Giżycko pokazało, że połowa respondentów wyraża opinię dobrą i bardzo dobrą. W naszym przekonaniu jest to dobry wynik.  

Można stwierdzić, że mieszkańcy wystawili dobrą ocenę

urzędnikom z gminy i niewątpliwie jest to powód do satysfakcji, zwłaszcza na tle powszechnej negatywnej opinii o administracji w Polsce.

Terminowość załatwiania spraw

Kompetencje