mazury7.jpgmazury1.jpgmazury5.jpgmazury14.jpgmazury19.jpgmazury9.jpgmazury15.jpgmazury4.jpgmazury16.jpgmazury17.jpgmazury12.jpgmazury18.jpgmazury6.jpgmazury2.jpgmazury11.jpgmazury10.jpgmazury20.jpgmazury3.jpgmazury13.jpgmazury8.jpg

Stowarzyszenie Kochamy Mazury

Chcą odsunięcia wiatraków od domów o 2km - debata w Olecku

debata o wiatrakach w OleckuWe wtorek 3 grudnia 2013 o 14:00 w urzędzie miasta w Olecku odbyła się debata na temat wiatraków. Na spotkanie przybyły osoby zaproszone przez inwestora PGE oraz mieszkańcy gminy.

Debata była gorąca i jak wynika z jej podsumowania inwestor nie zdołał przekonać do swojego stanowiska.

Burmistrz Koprowiak z Kisielic przyznał że po wybudowaniu wiatraków gmina straciła sporą część subwencji wyrównawczej.

Jeden z mieszkańców  koło którego postawiono wiatrak apelował by umieszczano je dalej od domów bo on już ma problem z hałasem i nikomu tego nie życzy.

Poniżej prezentujemy fragmenty debaty zarejestrowane przez jednego z uczestników.

 

 

 

 

 

Nowości

Stop wycince - Kochamy Las Miejski Jesteśmy przeciwko wycince...
Regulamin Zawodów Jeździeckich Regulamin imprezy niemasowej...
Strategia Rozwoju Gminy Giżycko Zapraszamy do zapoznania...
Gmina Giżycko w fotografii Gmina Giżycko w...
Hałas turbin wiatrowych 18 października...
Konferencja o OZE w Toruniu Funkcjonowanie i...
Raport Instytutu Koźmiana o wiatrakach Analiza jakości postępowań...
Ministerstwo Zdrowia odpowiada na temat witraków "Według badań oddziaływanie...